Latvijas Dendrologu biedrība

LDB pilnsapulce

Cienījamie kolēģi!

Manot vai nemanot, bet ir pienācis laiks ne tikai gadskārtējai LDB pilnsapulcei bet arī LDB valdes vēlēšanām. Visiem par prieku paziņoju, ka jātiek būs arī pie jauna LDB Valdes priekšsēdētāja jeb LDB prezidenta. Pēdējos gados mums ir pievienojušies aizrautīgi privātu augu kolekciju turētāji, ir nākuši klāt publisko dārzu apsaimniekotāji, kuri ar savu darbu ir popularizējuši dendrologu un dārzkopju cunfti. Es aicinu viņus pārdomāt un izlemt par labu viņu aktīvākai darbībai arī Latvijas Dendrologu biedrībā.

Sestdien 2019.gada 12.janvārī 11.00 tiekamies NBD Jaunās oranžērijas zālē Salaspilī. Lūgums ierasties! Ja ikgadējās sanāksmēs kvoruma jautājums nav aktuāls, tad valdes vēlēšanu gadījumā gan. Pretējā gadījumā mēneša laikā nāksies rīkot vēl vienu sanāksmi, kurā tad nu cik piedalīsies, tik piedalīsies.

Dienas kārtībā:

  1. Pārskats par aizvadīto gadu LDB un LDB gada koka dzīvē.
  2. LDB Valdes vēlēšanas.
  3. LDB Revizijas komisijas vēlēšanas.
  4. Gada koka 2019. pretendentu izvirzīšana un vēlēšanas.
  5. Citādi un dažādi ziņojumi un jautājumi.

Aicinājums laicīgi pieteikt ziņojumus (10-15minūtes) par lietām, kas varētu būt aktuālas un interesantas mums visiem (andrejs.svilans@nbd.gov.lv). No savas puses solu nelielu ieskatu 2018.gada septembra Norvēģijas ekspedīcijas galvenokārt botāniskajos aspektos.

Lūgums līdz gada beigām sakārtot biedru naudu jautājumu! Rekvizītus skat.:http://www.dendrologi.lv/rekviziti/

Priecīgus Ziemassvētkus, veiksmi jaunajā gadā un uz saredzēšanos Salaspilī 12.janvārī.

Jūsu

Andrejs Svilāns